Wyjazd do ZOL Baciki - prezentacja inscenizacji "Rzepka" J.Tuwima 28.02.2024

28 lutego 2024r. Uczniowie ze Szkolnego Koła Wolontariatu odwiedzili Zakład Opiekuńczo-Leczniczy w Bacikach Średnich.

Wolontariusze przygotowali inscenizację „Rzepki” Juliana Tuwima wzbogaconą współczesnymi piosenkami, zatańczyli również Gangnam Style. Wiktoria i Sandra zaśpiewały kilka piosenek przy akompaniamencie gitary. Dominik i Antek przygotowali słodkie wypieki, którymi poczęstowali seniorów. Dużo radości sprawiły również seniorom kwiatki i pieski z balonów, które wykonali Sebastian i Dominik. Wolontariusze zawieźli też mnóstwo prezentów w formie kocyków, skarpet, środków higienicznych, artykułów spożywczych i słodyczy zebranych wśród uczniów naszej szkoły.

Dziękujemy wolontariuszom za zaangażowanie i empatię.

Gorące podziękowania wszystkim uczniom i rodzicom, którzy wsparli działania wolontariuszy.