PIŁKARSKA KADRA CZEKA

24.04.2015r.na boisku trawiastym przy Zespole Szkół w Drohiczynie odbyły się eliminacje do ogólnopolskiego turnieju
„ Piłkarska Kadra Czeka”.

Naszą szkołę reprezentowały następujące osoby: Damian Brzeziński, Arkadiusz Osmólski,  Jan Mikołajczuk,  Jarosław Mikołajczuk, Jakub Kryński, Adam Michnowski,  Robert Ciepłucha, Tomasz Tryniszewski , Dobrogowski Przemysław, Patryk Bąk , Kamil Karolczuk, Konrad Bakunowicz, Konrad Ciepłucha, Kamil Żukowski.

Wyniki spotkań naszej drużyny:

-       Dziadkowice -  Drohiczyn    2:0

( gola strzelili:  Damian Brzeziński i Arkadiusz Osmólski)

-       Dziadkowice - Grodzisk  1:1

( Jarosław Mikołajczuk)

-       Dziadkowice - Nurzec Stacja 2:1

( Arkadiusz Osmólski, Damian Brzeziński)

Ogólnie Dziadkowice i Grodzisk miały identyczny stan  dużych punktów, stosunek bramek był też taki sam. Mecz bezpośredni zakończył się remisem.

Rozstrzygnięto więc kolejność miejsc karnymi, w tym przypadku wygrał Grodzisk, oto końcowe wyniki:

I miejsce - Grodzisk

II miejsce - Dziadkowice

III miejsce - Drohiczyn

IV miejsce - Nurzec Stacja

Gratulacje wszystkim chłopakom grającym w naszym zespole, zaprezentowali wysoki poziom gry. Wyróżnili się dobrą  grą: Jan Mikołajczuk, Kamil Karolczuk oraz strzelcy największej liczby bramek  - Arkadiusz Osmólski i Damian Brzeziński.