Christmas Day Fun

W związku ze zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia, w ostatnim dniu nauki- 22 grudnia, odbył się świąteczny konkurs języka angielskiego- Christmas Day Fun. Jak sama nazwa wskazuje, konkurs miał za zadanie przybliżenie uczniom naszej szkoły tradycji świątecznych w formie zabawy. Uczniowie mieli do wykonania kilka stacji zadaniowych o zróżnicowanym stopniu trudności np.: odszyfrowanie angielskich wyrazów, wyszukanie różnic, odpowiedź na pytania dotyczące świąt czy zrobienie dobrego uczynku wychowawczyni. Dodatkowo wszyscy chętni mogli zrobić sobie śmieszne świąteczne zdjęcie. Wyniki konkursu i wręczenie nagród odbyły się już w nowym roku. Oto jego wyniki:

Kategoria klasy 1-3 (wymienieni uczniowie mieli maksymalną liczbę punktów):

Helenka Tarasiuk, Przemek Borawski, Oliwier Charyton, Szymon Pokotiło, Miłosz Żukowski, Michał Żukowski, Tomek Miszczak, Błażej Kulesza, Adam Lange, Ania Lange

Kategoria klasy 4-5:

Julia Ciepielewska, Magdalena Walendziak, Natalia Mikołajczuk